Co-LocationServer

  • Erişim Kapasitesi 5 Mbit
  • Erişim Kapasitesi 10 Mbit
  • Erişim Kapasitesi 25 Mbit
  • Erişim Kapasitesi 50 Mbit
  • Erişim Kapasitesi 100 Mbit

Rakipsiz Erişim Kapasitesi

MET HOSTING Verimerkezi Türk Telekom, Turkcell Superonline, VodafoneNet şirketleri ile yedekli güzergahlar üzerinden bağlı durumdadır. Bu bağlantılar üzerinden kapasite sorunu yaşanmadan erişim sağlamaktadır.

1 Gbit - 10 Gbit - 100 Gbit Erişim Kapasitesi

MET HOSTING Verimerkezi içerisinde müşterilerimiz diledikleri port hızını talep edebilirler, internet bağlantı kapasiteleri port hızına bağlı olarak limitsiz veya limitli olarak ayarlanabilmektedir.

Kullandığın Kadar Öde

MET HOSTING Verimerkezi içerisinde müşterilerimize Mbit limitleri uygulamamaktayız. Müşterilerimiz dilerseler tüm port kapasitesini diledikleri zaman diledikleri gibi kullanabilirler. Bu sayede hız takibi derdi yaşamaz ve anlık kullanım ihtiyaçları için planlama ve takip ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Firewall, DDOS Önleme, Load Balancer Çözümleri

MET HOSTING Verimerkezlerinde DDOS ve Firewall ekipmanları üzerinden servis alabilir, saldırı veya yük dağılımı konularında anında ve hızlı çözümler satın alabilirsiniz.

Üst Seviye Güvenlikli Fiziksel Barındırma Alanları

MET HOSTING Verimerkezleri fiziksel olarak 7/24 izlenmektedir. Tüm giriş çıkışlar kimlik kontrollü olarak sağlanmakta ve fiziksel anlamda ülkemizdeki en büyük güvenlik şirketlerinin denetiminde yönetilmektedir. Verimerkezimizin giriş çıkış kontrolleri kamera kayıt sistemine ek olarak biyometrik ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Bu sayede yetkisiz girişler engellenmektedir.

7/24 Destek ve İzleme

MET HOSTING Verimerkezleri sizlere 7/24 açık ve ulaşılabilir durumdadır. Randevu alma derdi olmaksızın dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz.


MET HOSTING İzleme Servisinde ücretsiz olarak sunucularınızı takip edebilirsiniz. Bu servis üzerinde sunucunuzun servis kesintisi veya sorun anında sistem otomatik olarak size mail ve sms ile bilgilendirme yaparak haberdar olmanızı sağlayacaktır. İzleme sistemi hem Türkiye içerisinden hem de yurtdışı noktasından sizi takip etmektedir.

Satış Öncesi Destek ve Bilgi

Müşteri temsilcimizle görüşmek için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


Çetinkaya Sk. Dağ Plaza No:19 K:2 D:3B Ataşehir / İSTANBUL


0216 338 82 82

TEKLİF TALEBİ