ALAN ADI

MET HOSTING'den satın aldığınız domainler online olarak anında kayıt edilir ve satın aldığınız domainlerle ilgili bilgiler e-mailinize gönderilir.

MET HOSTING'de yer alan domainlerinizi online olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Whois gizleme özelliği sayesinde domain kayıt bilgilerinizi istediğiniz zaman gizleyebilir veya aktifleştirebilirsiniz.

Toplu Domain Güncelleme

Yenileme, Domain Sahibi Bilgileri, DNS, Domain Kilidi, Whois Bilgilerinin Gizlenmesi ve NameServer gibi pek çok işlemi birden fazla alan adı için uygulayabilirsiniz.

İndirim

Toplamda 50. alan adı kaydınızda ya da 20. transferinizde .com, .net, .org alan adı uzantılarını dünyanın en uygun fiyatına “8,99$”a kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz Domain Kilitleme

Domain kilidi domainlerin transfer işlemlerini engellemek amacıyla kullanılan bir özelliktir. Domain adresinizi istediğiniz zaman online olarak anında kilitleyebilir veya kilidi kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz İç Transfer

MET HOSTING'de bulunan domainizi herhangi bir MET HOSTING kullanıcısına domain iç transfer özelliği sayesinde kolayca transfer edebilirsiniz.

Ücretsiz DNS Hizmeti

Domainlerinizin DNS işlemlerini online ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. DNS dosyanıza A, NS, MX, PTR, CNAME, TXT gibi sınırsız DNS tanımlaması kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz 7/24 Destek

MET HOSTING üzerinden satın aldığınız domain adresi ile ilgili TR tescil işlemleri, DNS işlemleri, tescil işlemleri, yenileme işlemleri, silme talebi, transfer işlemleri, domain sahibi bilgi güncelleme alanlarında ücretsiz destek alabilirsiniz.