SMART HOST

Şirketiniz bünyesinde varolan e-posta sunucusu ile internet üzerinden e-posta gönderimlerinde sıkıntı yaşıyorsanız, bu hizmet ile tüm bu problemleriniz hemen çözülecektir.


Yapılacak Smart Host ayarları ile hiç bir kısıtlama yaşamadan sorunsuzca e-posta gönderebilirsiniz.Mail Gönderiminde Sorun Mu Yaşıyorsunuz?

Smart Host servisi mail sunucunuzdaki sorunların önüne geçmek, daha kaliteli ve daha sorunsuz mail gönderimi kullanabilmenizi hedeflemektedir.


Geleneksel olarak ofisinizde yer alan mail sunucularınızda dışarı mail gönderimi sırasında güvenlik kontrolleri ve taramaları Smart Host sistemimiz çözmektedir, reverse DNS ayarlarından zarar görmez, Internet Servis Sağlayıcınızın IP adreslerinden dolayı kara listelere girmesi durumunda zarar görmezsiniz.

Toplu Mail Hizmeti Değildir!

Smart Host servisimiz günlük e-posta gönderim kotasına sahiptir. Normal bir şirket içi kullanım için sorun yaşatmaz. Fakat toplu mail gönderimi amaçlı kullanımlar için bu hizmet mümkün değildir.


Bu tür kullanımlarda sistemimiz maalesef gönderimlerinizi engellemekte ve alan adınızı kara listeye almaktadır. Smart Host hizmetimiz günlük Mail trafiği ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli bir Mail transferi sağlamaktadır.

Mail'leriniz Kara Listeye Girmesin

Örnek kullanımlarda ADSL veya benzeri bir internet erişimi üzerinde çalışan mail sunucunuzda ISP kaynaklı olarak IP adresinin kara listeye girmesi sizi zor duruma düşürecek ve e-mail göndermenizi engelleyecektir.

Bu noktada önerimiz Smart Host hizmetimizden faydalanmanız olacaktır.

DNS Hizmeti

Ne kadar hızlı ve stabil çalışan bir Web, E-posta ya da Database sunucunuz olursa olsun bir Web sitesi için en önemli servis DNS'tir.

Satış Öncesi Destek ve Bilgi

Müşteri temsilcimizle görüşmek için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


Çetinkaya Sk. Dağ Plaza No:19 K:2 D:3B Ataşehir / İSTANBUL


0216 338 82 82

TEKLİF TALEBİ