SMART HOST

Şirketiniz bünyesinde varolan e-posta sunucusu ile ADSL üzerinden e-posta gönderimlerinde sıkıntı yaşıyor iseniz, bu hizmet ile tüm bu problemleriniz hemen çözülmektedir.


Yapılacak Smart Host ayarları ile ister ADSL veya ister diğer hatlarınız üzerinden hiç bir kısıtlama yaşamadan sorunsuzca e-posta gönderebiliyorsunuz.Mail Gönderiminde Sorun Mu Yaşıyorsunuz ?

Smarthost servisi sizin mail sunucunuzdaki sorunların önüne geçmek, daha kaliteli ve daha sorunsuz mail gönderimi kullanabilmenizi hedeflemektedir.


Geleneksel olarak ofisinizde yer alan mail sunucularınızda dışarı mail gönderimi sırasında güvenlik kontrolleri ve taramaları Smarthost sistemimiz çözmektedir, reverse DNS ayarlarından zarar görmez, Internet Servis Sağlayıcınızın ip adreslerinden dolayı kara listelere girmesi durumunda zarar görmezsiniz.

Toplu Mail Hizmeti Değildir!

Smarthost servisimiz günlük e-mail gönderim kotasına sahiptir, normal bir şirket içi kullanım için sorun yaşamazsınız. Fakat toplu mail gönderimi amaçlı kullanımlar için bu hizmet mümkün değildir.


Bu tür kullanımlarda sistemimiz maalesef gönderimlerinizi engellemekte ve alan adınızı karalisteye almaktadır. Smarthost hizmetimiz günlük mail trafiği ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli mail transferi amacı ile sağlanmaktadır.

Mailleriniz Karalisteye Girmesin

Örnek kullanımlarda ADSL veya benzeri bir internet erişimi üzerinde çalışan mail sunucunuzda ISP kaynaklı olarak IP adresinin karalisteye girmesi sizi zor duruma düşürecek ve e-mail göndermenizi engelleyecektir.

Bu noktada önerimiz Smarthost hizmetimizden faydalanmanız olacaktır.

DNS Hizmeti

Ne kadar hızlı ve stabil çalışan bir web serverınız , email serverınız ya da database serverınız olursa olsun bir web sitesi için en önemli servis DNS'tir.

Satış Öncesi Destek & Bilgi Almak İçin

Müşteri Temsilcimizle görüşmek için; 0216 338 12 75 nolu numaradan arıyabilir ya da aşağıda ki kadıköydeki ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Kusdili Cad. Karadut Sk. No:31/6 ALTIYOL KADIKÖY /İSTANBUL - Kahve ve Çay ikramımızdır.

TEKLİF TALEBİ